RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2019_10/18150553_20191017_101437.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK, Şube Müdürlerimiz Berk EREN ve M.Cesim YUFKACI ile birlikte İlçemiz İmam Hatip Ortaokulunu ziyarette bulundular. Ziyarette öğretmenlerimizle birlikte 2023 eğitim vizyonu ve 2019-2020 eğitim öğretim yılında Din Öğretim Genel Müdürlüğümüzün uygulamaya koyduğu kalite takip sistemindeki(KTS) , ÖGEP(Öğretmen Gelişim Programı) ve DÖGEP(Din Kültürü ve Ahlak Bİlgisi Öğretmenleri Gelişim Planı) ilçe programı hakkında değerlendirme ve görüş alışverişinde bulundular.