RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK´ ün Okul Ziyaretleri
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK´ ün Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2019_10/10125137_20191008_101018.jpg)
İlçe Mİlli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK, Şube Müdürümüz Berk EREN'le birlikte ilçemiz Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulunu ziyaret ettiler. Öğretmenlerimizle sohbet edip 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında 2019-2020 eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular. İlçe Mİlli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK öğretmenlerimizin 2019-2020 eğitim öğretim yılında sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir dönem geçirme temenisinde bulunuldu.