RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Okullarında Anlamlı Sıfır Atık Başarısı
![İlçemiz Okullarında Anlamlı Sıfır Atık Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2019_09/26152349_IMG-20190925-WA0007.jpg)
Rize Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen İl geneli sıfır atık bilincini geliştirme çalışmaları kapsamında elektronik atık toplama kampanyası sonucu ilçemiz Hamidiye İlk/Ortaokulu, Ahmet Tahtakılıç Ortaokulu, Vali Erdal Ata İlk/Ortaouklu, Haberal Ortaokulu başarılı çalışmlarından ötürü ödüle layık görülmüştür. Öğrencilerimize ve okul yönetici ve öğretmenlerimize bu anlamlı ve duyarlı çalışmalarından dolayı teşekkür eder, başarılarından dolayı tebrik ederiz.