RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sevgi Dili
![Sevgi Dili](/meb_iys_dosyalar/2019_05/31103859_IMG-20190529-WA0003.jpg)
İlçemiz Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulunda dönem başından bu yana Dr. Ali ÖNER öncülüğünde ´Sevgi Dili´ projesi uygulandı. Projenin amacı, öğrencilerin sevgi dilini kullanarak yakınlarını bağımlılıktan kurtarmaktı. Proje sonunda yapılan bu etkinlikler ile 11 veli ve 1 öğretmen sigarayı bıraktı. İlgilliler bu farkındalıklarından dolayı taltif edildiler.
Okulumuz ailesini bu çalışmalarından dolayı tebrik eder başarıların devamını dileriz.