RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün İftar Programı
![Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün İftar Programı](/meb_iys_dosyalar/2019_05/23092456_IMG-20190522-WA0100.jpg)
Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İdari personel iftar programı tüm okul kurum ve idarecilerin katılımı ile düzenlendi. Program sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK tarafından 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında okulllarımızca yapılan başarılı etkinlikler için plaket verildi. Çalışmalarından dolayı teşekkür edip başarılarının devamını diledi.