RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TOKİ İlk ve Ortaokulu Öğrencilerinden Anlamlı Davranış
![TOKİ İlk ve Ortaokulu Öğrencilerinden Anlamlı Davranış](/meb_iys_dosyalar/2019_05/15140108_IMG_20190514_142513_1024x768.jpg)
İlçemiz TOKİ İlk Ortaokulu tarafından ingilizce öğretmeni Orhan KARABULUT öncülünde öğrencilerimizce hazırlanan çevre ünitesi adı altında sokak hayvanlarının barınmalarına yardımcı olmak adına yaptıkları kedi ve köpek evlerini RİHAYKO'ya ( Rize hayvanları koruma ve yaşatma derneği) hediye ettiler. Öğrencilerimize duyarlı davranışından dolayı teşekkür ederiz.