RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulundan Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret
![Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulundan Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_05/09113550_IMG-20190429-WA0013.jpg)
İlçemizde Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulu 4.sınıf öğrencileri 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında çevreyi tanıma ve Üniversitelerle işbirliği protokolü çerçevesinde Pazar Ziraat Ve Doğa Bilimleri Fakültesi´ni ziyaret ettiler. Topraksız tarım, seracılık, kümes hayvanları yetiştiriciliği hakkında meraklarını giderdiler.