RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pazar Voleybolla Renkleniyor
2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Müdürlüğümüz ile İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü koordinesinde öğretmenler arası Voleybol Turnuvası düzenlenecek.![Pazar Voleybolla Renkleniyor](/meb_iys_dosyalar/2019_04/04163418_vol1-002.jpg)
16 okulumuzun katılacağı turnuvanın kura çekimi Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulu’nda yapılarak gruplar oluşturuldu. Müsabakalar 3 Nisan 2019 tarihinde başlamış olup, Grup maçları Pazar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda çeyrek final, yarı final ve final maçları Mehmet Akif Pirim Spor Salonunda yapılacak.