Pazar´da Yüzen Okullar Projesine Yoğun Katılım.
![Pazar´da Yüzen Okullar Projesine Yoğun Katılım.](/meb_iys_dosyalar/2019_01/18170210_IMG-20190117-WA0016_1.jpg)
İl Gençlik. Spor Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü nün hazırlamış olduğu Yüzen Okullar Projesi kapsamında öğrencilerin serbest etkinlik saatinde öğrencilerin sporla buluşması kapsamında Okulumuz öğrencileri 19 Kasım itibari ile 4 grup halinde 8 hafta boyunca yüzme etkinliğine katıldılar Katılan öğrencilerimiz yüzmeyi öğrenerek spor yaparak motivasyon yaşadılar .Yüzen Okullar Projesi kapsamında 8 haftalık eğitimini tamamlayan öğrenciler 16 ocakta yapılan belge töreniyle son bulmuştur.İlk defa havuzla yüzmeyle tanışan öğrenciler dersin son gününde yüzmeyi öğrenmenin keyfini çıkardılar. Kaymakamımız Sayın Ayhan TERZİ´nin ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün katılımlarıyla öğrencilere belgelere verilmiş olup öğrencilerin sevinçlerine ortak olundu.
Emeği geçen tüm proje yürütücülerine teşekkür ederiz.