RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tarım-Çevre Bilincinin Oluşturulmasında Farkındalık Eğitimi
![Tarım-Çevre Bilincinin Oluşturulmasında Farkındalık Eğitimi](/meb_iys_dosyalar/2018_12/24102724_ak1.jpg)
İlçemiz Aktepe İlk/Ortaokulu tarafından 21/12/2018 Cuma günü saat:10.00’da Rize Bitki ve Toprak Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından,Dr.Öğretim üyesi Yusuf ŞAVŞATLI VE Dr.Öğretim Üyesi Arzu KARATAŞ koordinatörlüğünde okulun öğrencilerine "Tarım-Çevre Bilincinin oluşturulmasında Farkındalık Eğitimi" vermişlerdir. Eğitim çalışmasında öğrencilerimizin çevre bilincinin oluşturulmasında katkı sağlayan Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültemize katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.