İlçemiz Pazar´ı Gururlandıran Başarı
![İlçemiz Pazar´ı Gururlandıran Başarı](/meb_iys_dosyalar/2018_03/26161757_r5.jpg)
TÜBİTAK 12. Ortaokul öğrencileri arası proje yarışmaları bilim sergisi Erzurum ilinde 26-29 Mart 2018 tarihleri arasında sergilenmeye başlandı. 10 ilin katılmış olduğu TÜBİTAK Bilim sergisine ilimiz Rize´den 7 proje geçmiş olup bunların 5´i Pazar´a aittir.
2018 yılı TÜBİTAK 12. ortaokul proje yarışmalarına ilçemizden toplamda 62 proje ile katılım sağlandı. Sergi sonucunda dereye giren projeler 10-11 Mayıs 2018´ tarihinde Kayseri ilinde yapılacak Türkiye finallerine katılmaya hak kazanacaktır.
İlçemiz Pazar´a bu gururu yaşatan, projedeki ilimiz genelindeki öncülüğümüzü devam ettiren okullarımızın yöneticilerini, emektar öğretmenlerimizi, sevgili öğrencilerimizi ve destek veren velilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.