İlçe Milli Eğitim Müdürümü Nimet BÜYÜK´ün 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Kutlama Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümü Nimet BÜYÜK´ün 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Kutlama Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2017_01/20151851_20170120_151241.jpg)
İlçemize, şehrimize ve ülkemize değer katacak, güçlü kılacak, teknolojiye hakim, özsaygısı yüksek ve yeni fikirler üretebilen, vizyonu geniş öğrenciler yetiştiren değerli öğretmenlerimizin ve geleceğimiz olan kıymetli öğrencilerimizin, 2017-2018 eğitim öğretim yılının sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu geçmesini temenni ederim.
Nimet BÜYÜK
İlçe Milli Eğitim Müdürü