RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Başarısı

Pazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Başarısı

     İlçemiz Beden Eğitimi Öğretmeni ve PAGSED (Pazar Anadolu Gençlik Spor Eğitim Kulubü Derneği) Başkanı Ahmet KÖSE, Pazar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şeref BÖLÜKBAŞOĞLU ve bu okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Ramiz ÇORUHLU Mart ayı içerisinde Antalya´ da yapılan Türkiye Bilek Göreşi Şampiyonasında dereceye giren öğrencilerimizden Doğuş ORAL ve Doğuş SÜSLÜ İlçe Kaymakamımız Sayın Cevat ÇELİK´i ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK´ü makamlarında ziyaret ederek kazanmış oldukları başarının sevincini paylaştılar, ilgili sporcu öğrencilerimizden Doğuş SÜSLÜ kendi dalında Türkiye ikinciliği, öğrencimiz Doğuş ORAL´ da Türkiye beşinciliğini elde etmiştir.

     Doğuş SÜSLÜ Polonya´da yapılacak olan bilek güreşi dünya şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır. İlçemiz kaymakamı Sayın Cevat ÇELİK öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı tebrik ederek destek sunan okul yönetimine, beden eğitimi öğretmeni ve  PAGSED Başkanı Ahmet KÖSE ile Beden Eğitimi Öğretmeni Ramiz ÇORUHLU´ ya ayrıca teşekkür etti

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK sporcu öğrencilerimize katkı sunan yönetici ve öğretmenlerimizi tabrik ederek başarılarının devamını diledi. 

 

29-03-201729-03-201729-03-201729-03-201729-03-2017

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.