RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gelenek Bozulmadı,Yılın Öğretmeni Pazar´dan

Gelenek Bozulmadı,Yılın Öğretmeni Pazar´dan

     İlçemiz Kız Kulesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Neslihan GÜNER yılın öğretmeni kapsamında ilimizi temsilen ülkemizde fark oluşturan öğretmenler arasına girmiş ve bu gururu hepimize yaşatmıştır. Bu anlamda 23-24 Kasım tarihleri arasında İlimiz Rize´yi temsilen Ankara´da yapılan kutlama ve etkinliklere katılmıştır.

     23 Kasım Çarşamba Günü Ankapark ve müzeler gezisiyle programa başlanmış olup Anadolu Medeniyetleri Müzesini ve Rahmi Koç müzesinin büyüleyici kapıları açılmıştır. Aynı gün Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ.Melih GÖKÇEK  ve Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ ile birlikte yenilen ve diğer illerden gelen öğretmenlerle kaynaşma sağlanan akşam yemeğinin ardından Geleneksel Türk Tiyatrosundan bir oyun izlemenin keyfi yaşandı.

        24 Kasım Perşembe Günü ise geleceğe yön verecek olan tüm meslektaşlarımız Ata´ nın huzuruna  çıktı ve duygu dolu anlar yaşandı.

        Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN´ın konuşmasının ardından Küllye gezisi gerçekleştirildi.

        Aynı gün Çankaya Köşkünde Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM ile birlikte öğle yemeği yendi.

        Akabinde TBMM gezildi ve akşam Sayın Millli Eğitim  Bakanımız İsmet YILMAZ ile birlikte akşam yemeği yendi.

       25 Kasım Cuma Günü ise Bowling oynayarak enerjilerini atan öğretmenlerimiz akşam "Annemin Son Çılgınlıkları " adlı tiyatro oyunu ile birlikte " Ankara Tiyatro Festivali"nin  tadını çıkardı.

         Değerli öğretmenimizi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

05-12-201605-12-201605-12-201605-12-201605-12-2016

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.