RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Nimet BÜYÜK’ün Sene Sonu Karne Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Nimet BÜYÜK’ün 2015-2016 eğitim öğretim yılı sene sonu “Karne Mesajı
İlçe Millî Eğitim Müdürü Nimet BÜYÜK’ün Sene Sonu Karne Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Saygıdeğer Veliler, Sevgili Öğrenciler,

            Başarılı bir eğitim-öğretim yılını daha güzel anılarla geride bıraktık. Okullarımız çeşitli alanlarda çok önemli başarılar elde ettiler. Tüm bu başarılarda emeği geçen idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

            Sevgili Öğrenciler,

            Yoğun ve yorucu bir sürecin sonucunda bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldiniz. Karne, bu süreçte, bir dönem boyunca sergilediğiniz performansın değerlendirmesi ile zayıf ve güçlü yönlerinizi değerlendirmek, eksikliklerinizi fark etmek ve bir dahaki dönem için tedbirler almak adına bir fırsattır. Notlarınız ne olursa olsun umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi arttırarak, iyi bir tatil geçiriniz. Yaz tatilinizi aileniz ile birlikte geçirerek, sosyal-kültürel ve sportif etkinliklere katılıp, kitap okumanızı ve yeni eğitim-öğretim yılına motive olmanızı diliyorum. Unutmayın ki eğitim sadece okulda değil hayatın her alanında vardır. Bunu bilerek kendinizi her an geliştirecek çeşitli faaliyetlerde bulununuz.

           DeğerliVeliler,

           Bugün çocuklarımızın, kendileri için yapılan değerlendirmelerle duygusal yoğunluğun yaşandığı önemli bir gündür. Çocuklarımızın karnelerinde almış olduğu notlar ne olursa olsun, onlar bizim için ayrı birer değerdir. Onların başarısında önemli katkılarınız olduğunu biliyor ve sizlere gönülden teşekkür ediyorum. 

 

            Kıymetli Meslektaşlarım,   

            Öğrencilerimizi bilgi ile donatırken, aynı zamanda onlara “iyi insan” olma özelliliklerini de yüklemektesiniz. Eğitim-öğretim faaliyetlerinin yürütülmesinde, başarı seviyesinin arttırılmasında göstermiş olduğunuz gayretli ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

 

           Bu duygu ve düşüncelerle 2015-2016 eğitim öğretim yılının tamamlanmasında okul yöneticilerimiz ile öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum. Tüm öğretmen ve öğrencilerimizin aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir tatil süreci geçirmelerini diliyor, onları yeni eğitim - öğretim yılında yenilenmiş, enerji dolu, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şekilde okullarda görmeyi temenni ediyorum. 

Nimet BÜYÜK
İlçe Millî Eğitim Müdürü

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.