RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yedi Güzel Adam Konulu Konferans Düzenlendi.
Araştırmacı-Yazar Recep Garip’in konuşmacı olarak katıldığı ‘Yedi Güzel Adam’’ konulu konferans, Pazar Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi konferans salonunda gerçekleştirildi![Yedi Güzel Adam Konulu Konferans Düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_22082350_konf5003.jpg)
Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) projesi kapsamında Pazar Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi konferans salonunda, Lise öğrencilerine yönelik Araştırmacı-Yazar Recep Garip’in konuşmacı olarak katıldığı ‘Yedi Güzel Adam’’ konulu konferans düzenlendi.
2 farklı oturumda düzenlenen konferansa Kaymakamımız Sayın Selçuk ASLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK, İlçe Milli Eğitim şube müdürlerimiz, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.