RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ADAY ÖĞRETMENLERİMİZ KAYMAKAMLIK ZİYARETİNDE

Adaylık sürecinde yetiştirilmek üzere İlçemiz okullarında görevlendirilen aday öğretmenler Kaymakam Sayın; Selçuk ASLAN´ı makamında  ziyaret ettiler.
ADAY ÖĞRETMENLERİMİZ KAYMAKAMLIK ZİYARETİNDE

Aday öğretmenlerin yetiştirilmesine yönelik program dahilinde yer alan Kurumsal İşleyiş kapsamında müdürlüğümüz tarafından hazırlanan çalışma programı doğrultusunda görev yerlerindeki kurumların işleyişi hakkında bilgi edinmelerini sağlamak amacıyla aday öğretmenlerimiz İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İrfan ATAMAN beraberinde Kaymakamlık ziyaretindeydi. Kaymakam sayın Selçuk ASLAN´ı makamında ziyaret eden müdür ve öğretmenlerimize sayın Kaymakamımız ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirip aday öğretmenlere görevlerinin hayırlı olması ve ilçelerinde kendilerini görmekten duydukları mutluluğu dile getirdikten sonra, birimler ve mülki idare hizmetleri hakkında bilgi verip adaylık sürecinde veya sonrasında da ilçemizde hizmet edecek olan öğretmenlere her türlü desteği vereceklerini söyledi.  

16-03-2016

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.