RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YILIN ÖĞRETMENİ PAZAR´DAN

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI “MESLEKİ BAŞARILARIYLA FARKINDALIK OLUŞTURAN ÖĞRETMENLER” ANA TEMASIYLA 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA RİZE’Yİ TEMSİLEN İLÇEMİZ ÖĞRETMENLERİ HAMİT NEBİOĞLU VE MAHMUT KÖSE KATILDI.
YILIN ÖĞRETMENİ PAZAR´DAN

        Milli Eğitim Bakanlığı “Mesleki Başarılarıyla Farkındalık Oluşturan Öğretmenler” ana temasıyla 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Ankara’da düzenlenen bir takım etkinliklere Rize’yi temsilen Hamit Nebioğlu ve Mahmut Köse katıldı. Bu etkinliklere Türkiye’nin tüm illerinden eğitimde farkındalık oluşturmuş eğitimciler seçilerek davet edildi. Öğretmenlik mesleğine olan saygının artırılması ve öğretmenlik mesleğinin toplumdaki itibarının çoğaltılması amaçlanan programda illerinden seçilen öğretmenler Ankara Başkent Öğretmenevi’nde Milli Eğitim Bakanlığı’nın misafiri olarak 6 gün ağırlandı. 24 kasım öğretmenler günü programı önce , Anıtkabir’e çelenk sunulduktan sonra ardından Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI katılımı ile Başkent Öğretmenevinde devam edildi., Öğlen saatlerinde Başbakanımız Sayın Ahmet DAVUTOĞLU’nun misafiri olarak Çankaya köşkünde Öğle yemeği yenildi. Ardından diğer öğretmenlerimiz ile TBMM Meclis Başkanımızın daveti üzerine meclis binasına geçildi . Son olarak 24 Kasım resepsiyonu için Cumhurbaşkanlığı külliyesine geçerek Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN´ın konuğu oldular.

 

30-11-2015
30-11-2015

30-11-2015
30-11-2015

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.