RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fuat Ergenç Ortaokulu´ nda "Fen Hayattır" Bilimsel Araştırma Projesi Programı Düzenlendi.

İlçemiz Fuat Ergenç İlkokulu ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Fakültesi işbirliğiyle içinde hazırladıkları 5 gün devam edecek “Fen Hayattır”  adlı bilimsel araştırma projesi açılış programı Fuat Ergenç İlkokulu salonunda düzenledi.
Fuat Ergenç Ortaokulu´ nda

   Programa İlçemiz Kaymakamı Sayın Selçuk Aslan, Mili Eğitim Müdürümüz Nimet Büyük, Sağlık Grup Başkanı Ayşe Bodur,  şube müdürlerimiz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

   Projenin tanıtımını Fen Bilimleri öğretmeni Pınar Maşeroğlu’nun yaptığı programda, Sayın Kaymakamımız Selçuk Aslan bir konuşmada yaptı. Her türlü bilimin hayata dokunabildiği ölçüde daha anlamlı ve kullanılabilir olacağını belirten Kaymakam Aslan, RTEÜ Eğitim Fakültesi ile işbirliği halinde hazırlanan projeyi üniversitelerin kampüs dışına çıkarak ürettikleri bilgiyi paylaşmalarının takdir edilmesi gerektiğini vurgulayarak, tebrik ve teşekkürlerini sundu.

   Devamında okulun Fen bilimleri laboratuvarına geçen davetliler Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Nagihan Yıldırım ile Fen Bilgisi öğretmeni Pınar Maşeroğlu yönetiminde öğrencilerce yapılan deneylerden bir kısmını gözlemlediler.

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.