RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Coşkuyla Kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri İlçemiz´de Geniş Bir Katılımla Gerçekleştirildi.
İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Coşkuyla Kutlandı.

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri İlçemiz´de sabah 09,30’da Belediye Meydan Parkı’ndaki Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başladı.

Törenler daha sonra Veysel Vardal İlkokulu’nun organizasyonuyla Mehmet Akif Pirim Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Günün anlam ve önemini anlatan konuşmayı yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet Büyük, “Çocuklar olmasa hayat olmazdı. Çocuklarımızın bu güzel gününde hepimiz burada neşe doluyuz. Güzel, capcanlı, rengârenk güzelliklere şahitlik ediyoruz. 23 Nisan, çocuklarımıza ve milletimize kutlu olsun” dedi.

Okunan şiirlerin ardından program Veysel Vardal İlkokulu Anasınıfı öğrencilerinin ‘Sandalye dansı ve bayrak’ gösterileriyle başladı.

Veysel Vardal İlkokulu 1. sınıf öğrencilerinin ‘Sevgi çiçekleri’ isimli gösterilerinin ardından bu kez de 2. sınıf öğrencileri tarafından ‘Vay halime’ gösterisi sahnelendi.

Veysel Vardal İlkokulun 4 B sınıfı öğrencisi Eylül Kurt tarafından çalınan tulum salonda büyük alkış aldı. Veysel Vardal İlkokulun 4 B sınıfı öğrencisi Eylül Kurt tarafından çalınan tulum salonda büyük alkış aldı. 

      

 

      

 

      

 

      

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.