RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlkokullar Arası Bilgi ve Kültür Yarışması Yapıldı.
2014-2015 öğretim yılı sosyal etkinlikler kapsamında İlçemiz ilkokullar arası Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi salonunda "Bilgi ve Kültür Yarışması" yapıldı.![İlkokullar Arası Bilgi ve Kültür Yarışması Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_17165600_dscf0290.jpg)
Yarışmaya İlçemizdeki ilkokulların tamamı katıldı. Yarışmada Çözüm İlkokulu 1., Fuat Ergenç İlkokulu 2., ve Veysel Vardal İlkokulu ile TOKİ İlkokulu 3.´lüğü paylaştılar.Yarışmada ilk 3´e giren öğrencilere ödüller verildi.
Emeği geçen yönetici,öğretmen,öğrenci ve velileri tebrik eder başarılarının devamını dileriz.