RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

51. Kütüphaneler Haftası Etkinliği Düzenlendi

51. Kütüphaneler Haftası etkinliği kapsamında, İlçemizde en çok kitap okuyan yetişkin ve öğrencilere ödül verildi.
51. Kütüphaneler Haftası Etkinliği Düzenlendi

 

       Pazar Haberal Ortaokulunca Halk Eğitim Merkezi Salonunda 51. Kütüphaneler Haftası etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Kaymakamımız Sayın Selçuk ASLAN, Belediye Başkanı Ahmet BASA, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK, kurum amirleri,  siyasi partilerin ilçe başkanları,  sivil toplum örgütleri ve mesleki kuruluşların temsilcileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. 

        İlçemiz Haberal ortaokulu Türkçe öğretmeni Burak ÇEVİK ve öğrencileri tarafından "Kütüphane Oratoryosu" ve" Kütüphane" konulu oyun sergilendi. İlçe halk kütüphanesinden ve ilçemizdeki okullardan en çok kitap okuyan öğrenci ve yetişkinlere çeşitli hediyeler verildi. Kütüphaneden en çok kitap okuyan Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulu 4. sınıf öğrencisi  Ecem Nur CANBAZ, ortaokullar arasından Haberal Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi Nimetsu Diren HAZIR, Liseler arasından 10 Mart Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencisi Emine ÇİÇEK, yetişkinler de en çok kitap okuyan Muhsin PAYAL’a hediye verildi. 

 

              

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.