RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Renk Projesi kapsamında Düzenlenen Futbol Turnuvasının Şampiyonları Belli Oldu.

Müdürlüğümüz tarafından düzenleyip Kadem MORGÜL ve İsmail PAYAL hocaların organize ettiği futbol turnuvasında şampiyonlar belli oldu.
Renk Projesi kapsamında Düzenlenen Futbol Turnuvasının Şampiyonları Belli Oldu.

      Müdürlüğümüzce düzenlenen ve organizatörlüğü Pazar alt yapı antrenörlerinden Kadem Ali Morgül ile İsmail Payal tarafından gerçekleştirilen ilkokullar arası futbol müsabakaları yapılan final maçlarıyla sona erdi.

      Fair Play halı sahasında eleme usulüyle oynanan müsabakaların sonunda dördüncü sınıflarda finale kalan Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulu ile Veysel Vardal İlkokulu arasında oynandı. Çok sayıda öğrenci, veli ve öğretmenin izlediği çekişmeli geçen maçı 3-2 kazanan Ahmet Mesut Yılmaz ilkokulu dördüncü sınıflarda şampiyonluğa ulaştı.

      Üçüncü sınıfların finali TOKİ İlkokulu ile Hamidiye İlkokulu arasında oynandı. Oyunun başında sonuna kadar üstün olan TOKİ İlkokulu maçı 7-1 kazanarak üçüncü sınıfların şampiyonu oldu.
Müsabakaların sonunda şampiyon olan her iki takım öğrencileri Müdürlüğümüzce şampiyonluk madalyalarıyla ödüllendirildiler.

      Turnuvanın organizatörlüğünü yapan İsmail Payal ve Kadem Morgül turnuvaya katılan okul öğrencilerini velilerini, beden eğitimi öğretmenlerini tebrik ederek; “Sporda öncü olan Pazar’da futbola sağladıkları katkı için teşekkür ederiz. İlçemizin 10 okulundan 3. sınıflarda 100 ve 4. sınıflarda da 100 olmak üzere toplam 200 ilkokul öğrencisini futbolla buluşturduk. Artık onların unutamayacağı, ömür boyu hatırlayacakları güzel bir anıları var. futbola yatkın çok sayıda öğrenciyi tespit edip onları himayemize aldık. Onları hazırlayıp kısa zamanda ilçe ve bölge futboluna sunacağız.” şeklinde konuştular.

 

      

      

 

 

     

 

     

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.