İL ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANI PAZAR´DAN
2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı için Rize İl Öğrenci Meclisi Başkanı seçimi 31 Aralık 2014 Tarihinde Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı.![İL ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANI PAZAR´DAN](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_12132519_retmenli.jpg)
Seçim kurulu, öğretmenler, meclis başkan adayları ve öğrenciler Şube Müdürü İsmail KÖSE başkanlığında okul konferans salonunda bir araya geldi. Şube Müdürü İsmail KÖSE konuşmasında; “Geleceğin teminatı olan öğrencilerimizde demokrasi kültürü ve bilincinin oluşturmayı, aynı zamanda kendilerini, kültürünü özümsemiş bireyler olarak geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz” dedi.
Ardından yapılan oylamada 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı İl Öğrenci meclisi Başkanlığına İlçemiz Pazar Anadolu Lisesinden Kamil ALÇIN seçildi.Öğrencimizi tebrik ediyoruz.