RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sarıkamış Şehitleri Anma Programı

Kaymakamlığımız tarafından Pazar Şehir Meydanında Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı düzenlendi.
Sarıkamış Şehitleri Anma Programı

              Sarıkamış Şehitleri Anma Programına İlçemiz Kaymakamı Sayın Selçuk Aslan, Garnizon Komutanı Ömer Kodaman, Belediye Başkanı Ahmet Basa, kurum amirleri, siyasi parti ve STK başkanları ile öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

              Liseler arasında yapılan kompozisyon yarışmasında 1. olan Necat Sağbaş Anadolu Lisesi Öğrencisi Derya Yılmaz´ın kompozisyonunu okumasının ardından Haberal Ortaokulu müzik öğretmeni Zeki Şen tarafından Sarıkamış ağıdı seslendirildi.

           Daha sonra Sarıkamış konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.Yarışmada 1. olan Necat Sağbaş Anadolu Lisesi Öğrencisi Derya Yılmaz’a ödülünü İlçemiz Kaymakamı Sayın Selçuk Aslan verdi.

              Garnizon Komutanlığı tören kıtası tarafından yapılan saygı atışı ile program sona ererken birçok kişinin katıldığı programın katılımcılarına Kız Kulesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek ve İçecek Bölümü öğrencileri tarafından un helvaları dağıtıldı.

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.