RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Gelecek nesillerimizin yetişmesinde ve topluma kazandırılmasında büyük rol oynayan, onları hayata hazırlayan, her türlü fedakârlığı göstererek azimle çalışan öğretmenlerimizin bu önemli gününü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz. 
Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

 12

Zengin bir kültüre sahip olan ülkemizin, ileri uygarlıklar seviyesine ulaşmasında en büyük görev ve sorumluluk öğretmenlerimize düşmektedir. Ülkelerin gelişmesi, küreselleşen dünyada başarıya ulaşabilmesi, her şeyden önce iyi eğitilmiş, milli ve manevi değerlerine sahip gençler sayesinde mümkün olmaktadır. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştiren, zor koşullarda dahi vatanına ve milletine hizmet veren bütün öğretmenlerimize gösterdikleri fedakârlıklar için çok şey borçluyuz.

Bu duygu ve düşüncelerle, mesleklerinin gereklerini ödün vermeden ve fedakârca yerine getirerek, ülkemizin her yerinde gelecek nesillerimize ışık tutan değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, sevgi, selam ve saygılarımı sunuyorum."

 

 

Nimet BÜYÜK
           İlçe Milli Eğitim Müdürü

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.