RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2. Kanaat Dönemi Başladı
![2. Kanaat Dönemi Başladı](/meb_iys_dosyalar/2023_02/20135841_thumbnail_IMG-20230220-WA0011.jpg)
2. Kanaat Döneminin başlaması münasebetiyle, okul ziyaretleri kapsamında İlçemiz Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulu, Ahmet Tahtakılıç Ortaokulu, Vali Erdal Ata İlk-Ortaokulu öğretmen ve öğrencileriyle bir araya gelindi. Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK'e, Şube Müdürlerimiz Muhammet KAN, Mehmet Cesim YUFKACI ve Tuncay CANCA eşlik ettiler.