RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Güzelleştirmeleri
![Okul Güzelleştirmeleri](/meb_iys_dosyalar/2022_12/21151403_IMG-20221221-WA0015.jpg)
İlçemiz Hamidiye İlk-Ortaokulunda okul güzelleştirmeleri kapsamında öğretmenler odası donatım ve tefrişatı, öğrenci masa ve sıraları yenilendi; okulun bahçe duvarına çit yapıldı. Yapılan çalışmaları yerinde görmek için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK ve Şube Müdürümüz Muhammet KAN ziyaret ettiler. Katkı sunan yönetici ve öğretmenlere teşekkür ederiz.