RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fuat Ergenç İlk/Ortaokulunda "Kitap Okuma ve Çizgi Sinema Etkinliği" Düzenlendi
![Fuat Ergenç İlk/Ortaokulunda](/meb_iys_dosyalar/2022_11/28141830_IMG-20221128-WA0009.jpg)
2022-2023 Öğretim yılı başında Örnek Köyü'nde açılışı yapılan Örnek Köyü Köy Yaşam Merkezinde ilçemiz Fuat ERGENÇ İlk/Ortaokulu olarak kitap okuma ve çizgi sinema etkinliği gerçekleştirildi. Bu etkinliğin gerçekleştirilmesine vesile olan Örnek Köyü Muhtarı Özen KANTOĞLUNA ve Fuat Ergenç İLK/Ortaokulu Ailesine teşekkür ediyoruz.