RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP Toplantısı Yapıldı
![YÖGEP Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_01/03163515_rhOTU-38.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda ve Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri çerçevesinde okul yöneticileri ve öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişmelerine katkı sağlamak amacıyla Yönetici Gelişimi Programı YÖGEP uygulanmaktadır.
İlçemizde YÖGEP kapsamında yapılabilecek faaliyetlerle ilgili istişare toplantısı yapıldı.