RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
e-Sınav Merkezi Tamamlandı
![e-Sınav Merkezi Tamamlandı](/meb_iys_dosyalar/2021_11/25125628_6IyTD-31.jpg)
İlçemiz ve bölgemize hizmet edecek olan e-sınav merkezinin alt yapı ve üst donatımı tamamlanmış olup, açılışa hazır hale getirilmiştir. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK ile Şube Müdürlerimiz Muhammet KAN yapılan çalışmaları yerinde incelediler. e-sınav merkezinin ilçemize kazandırılması ve yapımında destek sunanlara teşekkür ederiz.