RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Minik Öğrencilerimizden Sayın Kaymakamımıza Ziyaret
![Minik Öğrencilerimizden Sayın Kaymakamımıza Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2021_11/05133520_U93G1rxO-23.jpg)
İlçemiz Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK, okul müdürü Fatma ÖZYANIK DERECi ile öğretmenleri Elif BAYKAL ile birlikte İlçemiz Kaymakamı Sayın Mustafa AKIN' ı makamında ziyaret ederek kendi okul bahçelerinden topladıkları mandalinaları ikram ettiler.Zübeyde Hanım Anaokulu ailesini bu farkındalıklarından dolayı tebrik ederiz.