RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nimet BÜYÜK' ün 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nimet BÜYÜK' ün 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

Sayın Meslektaşlarım, Sayın Velilerimiz ve Sevgili Öğrencilerimiz;

Kıymetli Meslektaşlarım,

Eğitim ve öğretim yılı boyunca yarınlarımızın teminatı çocuklarımız için gösterdiğiniz özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Gelecek nesillerimize binlerce yıllık birikimimizi, kültürümüzü,  tarihimizi, bizi biz yapan değerlerimizi, bilimsel ve sanatsal çalışmaları sizlerin öncülüğünde hep birlikte aktaracağız. Covid 19 salgını sürecinde öğrencilerimiz için hem uzaktan hem de yüz yüze eğitim yoluyla fedakârca yaptığınız çalışma ve gösterdiğiniz gayret şüphesiz bizlerin en büyük sermayesi olmuştur. Ülkemizin bütüncül kalkınması ancak sizlerin gayreti ile mümkün olabilir. Sizlerle birlikte 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda kurumlarımızın niteliğini arttırarak adım adım daha iyiye ve güzele ulaşmayı hedefliyoruz. Mesuliyet duygusuyla, azimle, kararlılıkla ve iyi uygulamaların doğuşuna kaynaklık eden heyecanımızla birlikte ilham vermeye devam edeceğiz.

Saygıdeğer Veliler,

Çocuklarımız bizim geleceğimizdir, çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek, onları ne kadar erdemli bir birey haline getirirsek yarının Türkiye'sini de o kadar güçlü inşa edeceğiz. Biz bu işi sahiplendik ve hep birlikte yürümeye de devam edeceğiz.

Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızı, bu yaz tatilinde kendi istek ve tercihleri doğrultusunda öğrenmeyi yeniden keşfedeceği eğlenceli ve bir o kadar da eğitici olan "Telafide Ben de Varım" etkinlik programına davet ediyoruz. 

Sevgili Öğrenciler 

Uzun soluklu bir eğitim öğretim yılını bitirmiş bulunmaktayız.  Karnelerinizi aldınız çalışmalarınızın karşılığı olan karne heyecanınızı ben de sizinle paylaşıyorum. Unutmayınız ki, aldığınız karne sizler için bir araçtır, önemli olan yarınlara hazırlandığınız bu günlerde eksiklerinizi görmeniz ve çalışmaya devam etmenizdir. Sizler, ülkemizin yarınlarısınız, geleceğe sizler yön vereceksiniz. Güçlü yarınlarımızın teminatı olmanız için kitap ve diğer kaynaklarla kendinizi geliştirmeniz büyük önem taşıyor. Bu yüzden sanatsal, kültürel ve sportif etkinliklerin yer aldığı "Telafide Ben de Varım " etkinliğine katılın. 

Temennimiz, eylül ayında 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılında sizler ile yüz yüze eğitime başlamış olmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle değerli meslektaşlarımızı, saygıdeğer velilerimizi ve sevgili öğrencilerimizi kutluyor, tüm eğitim camiamıza iyi tatiller diliyorum. 

 

                                                                                                    Nimet BÜYÜK

                                                                                             İlçe Milli Eğitim Müdürü 

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.