RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İmam Hatip Ortaokuldan Çevrimiçi Tanıtım
![İmam Hatip Ortaokuldan Çevrimiçi Tanıtım](/meb_iys_dosyalar/2021_06/10103811_5.jpg)
İlçemiz 4. Sınıf öğrenci ve velilerine yönelik ortaokul okullarını tanıma kapsamında Pazar İmam Hatip Ortaokulu tarafından çevrimiçi toplantı yapıldı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK , okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Pazar İmam Hatip Ortaokulu ailesine bu bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ederiz.