RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Ziyaretleri Devam Ediyor
![Okul Ziyaretleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2021_03/29123904_9gnw0G5Y-11.jpg)
Okul ziyaretleri kapsamında ilçemiz TOKİ İlk/Ortaokulunu ziyaret ettik. Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK ,Şube Müdürümüz Mehmet Cesim YUFKACI katılarak eğitim öğretimin genel gidişatı , uzaktan eğitim faaliyetleri ile LGS kapsamında yapılan çalışmalar ve yapılacak çalışamalar üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.