RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İmam Hatip Ortaokulundan Anlamlı Başarı
![İmam Hatip Ortaokulundan Anlamlı Başarı](/meb_iys_dosyalar/2020_02/11085205_211.jpg)
İlimiz geneli Fen Bilimleri Okulları tarafından organize edilen "Matematik Olimpiyatlarında" ilçemiz İmam Hatip Ortaokulu ekip olarak il birincisi olmuştur. İlimiz geneli 7 okulun yarıştığı bu olimpiyatlara ilçemiz 3 okulla katılım sağlayarak farkındalığını göstermiştir. Yarışmanın lideri İmam Hatip Ortaokuluna, katılım sağlayan diğer ortakullarımıza ve destek sunan öğretmen ve öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunarız.