RİZE
PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Necat Sağbaş Anadolu Lisesinde
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Necat Sağbaş Anadolu Lisesinde](/meb_iys_dosyalar/2020_02/07091325_20200204_124040.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK ilçemiz Necat Sağbaş Anadolu Lisesinde öğretmenlerimizle biraraya geldi. Bu ziyaretlerine, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜk ile Şube Müdürümüz Berk EREN eşlik ettiler. 2019-2020 eğitim öğretim yılının II.kanaat döneminde yapılacak faaliyetler ve dış öğrenme ortamları konularında görüş alışverişinde bulunarak tadilatı süren okulumuz spor salonu inşaatında incelemelerde bulundu.