RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz İlçemiz´de RENK Etkinliğine Katıldı

Sayı Valimiz Ersin YAZICI RENK projesi kapsamında İlçemiz okullarına bir dizi ziyarette bulundu.
Sayın Valimiz İlçemiz´de RENK Etkinliğine Katıldı

İlçemiz okullarını ziyaret eden Sayın Valimiz Ersin Yazıcı, idareci ve öğretmenlerin katılımıyla RENK Projesini değerlendirdi.

 

   Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) Projesinde yapılması planlanan çalışmalar kapsamında gerçekleştirilen okuma saatlerinin uygulanmasında motivasyonu artırmak amacıyla Sayın Valimiz Ersin Yazıcı, Kaymakamımız Selçuk Aslan, İlçemiz Belediye Başkanı Ahmet Basa, İl Millî Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet Büyük ile birlikte, Pazar Sağlık Meslek Lisesini ziyaret ederek belirlenen okuma saatlerinde öğrencilerle birlikte kitap okudu.

   Sayın Valimiz, kitap okuma saatinden sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle birlikte RENK projesi kapsamında moral motivasyon görüşmesi yaparak konferans salonunda 10,11 ve 12. sınıflara yönelik söyleşi yaptı.

  Buradaki ziyaretini tamamladıktan sonra Ahmet Tahtakılıç ortaokuluna geçerek öğretmenler odasında okulun öğretmen ve idarecileriyle toplantı yapan Vali Yazıcı, Rize’de Eğitim sektörü hakkında değerlendirmelerde bulundu.

 

         

         

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.