RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pazar´da Yenilenen Öğretim Programları Tanıtım Semineri

Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Eğitim Politikaları Daire Başkanı Ahmet Vefa GÜLER ve Rize İl Millî Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ devam eden Yenilenen Öğretim Programlarının Tanıtımı Seminerlerini ziyaret ederek öğretmenlerimiiz ile bir araya geldiler.
Pazar´da Yenilenen Öğretim Programları Tanıtım Semineri

 

   Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü’nün talimatları doğrultusunda 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Eylül ayı mesleki çalışmalar döneminde öğretmenlere ve okul yöneticilerine yönelik olarak İlimizde   “Yenilenen Öğretim Programlarının Tanıtımı Seminerleri “ başlamıştır.

   Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Eğitim Politikaları Daire Başkanı Ahmet Vefa GÜLER ve Rize İl Millî Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ İlçemizde devam eden seminer çalışmalarını ziyaret ettiler. Yenilenen Öğretim Programları hakkında ilimizdeki öğretmenlerle buluşup, sohbet ederek, yenilenen öğretim programlarını öğretmenlerle birlikte değerlendirdiler. 

 

08-09-201708-09-201708-09-2017

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.