RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Nimet BÜYÜK´ün 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Nimet BÜYÜK´ün 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Değerli Öğretmenler, Anne Babalar ve Sevgili Öğrenciler,

     2018-2019 Eğitim Öğretim yılımızın hayırlı olmasını diler, bu eğitim öğretim yılının da geçtiğimiz yıl gibi başarılı bir şekilde geçmesini temenni ederim.

Değerli anne babalar,

     Anne-Babalar olarak yaz tatili boyunca çocuklarımızla güzel vakit geçirdik, bu sebeple çocuklarımız okula başlarken ayrılık sarsıntısı yaşayabilir, bunun sıkıntısını çekebilirler. Bu ve benzer sıkıntıları en aza indirmek amacıyla tüm okullarımızın siz değerli velilere daima açık olduğunu belirtmek isterim. Özellikle çocuklarımızın okula başlayacakları bu günlerde onları yalnız bırakmamaya özen gösterelim, okula uyum sağlayıncaya kadar birlikte gidip gelelim.

Sevgili Öğrenciler,

     Tatilde güzel ve eğlenceli vakit geçirerek dinlenmiş olduğunuzu umuyorum. Şimdi okula umutla ve heyecanla başlama zamanı. Unutmayın ki derslerinizde göstereceğiniz ilgi ve çalışma azmi sizleri başarıya götürecektir.

Değerli Öğretmenler,

     Yeni eğitim-öğretim yılını sizlerin de büyük bir heyecanla karşıladığınızı biliyorum. Sizlere emanet ettiğimiz çocuklarımızı koruyan ve geliştiren, ailesini, vatanını, milletini seven, topluma karşı duyarlı kişiler olarak hayata hazırlayacağınıza olan inancım tamdır. 

      Bu duygu ve düşüncelerle 2018-2019 eğitim-öğretim yılınızı tekrar kutluyor, enerji dolu, sağlıklı ve başarılı bir yıl geçirmeniz dileğiyle,hepinizi saygyle selamlıyorum.

      

 

Nimet BÜYÜK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.