RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK´ün 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK´ün 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili Mesajı

Değerli Öğretmenler ve Yöneticiler,

     Geleceğimize ışık tutan, toplumumuzun, milletimizin asıl mimarları değerli Öğretmen arkadaşlarım; Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine taşıyacak yeni neslin biçimlendiricileri sizlersizniz. 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılının 1. yarı yılını güzel bir şekilde, sorunsuz tamamlamış bulunmaktayız. Bu süreçte göstermiş olduğunuz özveri ve enerjiniz için sizlere yürekten teşekkür eder ve hepinize iyi tatiller dilerim.

Değerli Velilerimiz,

    Karnelerde yer alan notlar yalnız öğrencilerin durumunu değil, genel olarak hepimizin eğitimdeki çabalarını gösterir. Çocuklarımızın sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel potansiyellerinin karnelere sığmayacak kadar zenginliğe sahip olduğunu unutmamalıyız.

   Çocuklarımızı hoşgörü, sevgi ve sabırla değerlendirdiğinizde notlarının zamanla yükseldiğini göreceksiniz. Çocuklarımızla yakından ilgilenerek onlara gereken desteği ve güveni verdiğimiz ölçüde hayatta daha başarılı olacaklardır.

Sevgili Öğrenciler,

      Önümüzdeki hedefleri belirleryip, kendinizi ona göre yetiştirmelisiniz. Sizi dinlendirecek aktivetelerin yanı sıra kendinizi yetersiz gördüğünüz konularda eksiklerinizi tamamlamalı bol bol kitap okumalısınız. Kitap okumak için tatili fırsat bilmelisiniz. 

     Bu vesileyle öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin huzurunu sağlamaya çalışan yönetici arkadaşlarım başta olmak üzere, tüm öğretmen arkadaşlarıma verdikleri emeklerden dolayı teşşekür eder, tüm velilerimize sağlık ve mutluluk dolu günler diler, sevgili öğrencilerimizin de tatillerinin gönülerince geçmesini dilerim.

                                                                                                                     

Nimet BÜYÜK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.