RİZE PAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ADAY ÖĞRETMENLERİMİZ PAZAR BELEDİYESİNDE

Adaylık sürecinde yetiştirilmek üzere İlçemiz okullarında görevlendirilen aday öğretmenler Belediye Başkanlığını ziyaret ettiler.
ADAY ÖĞRETMENLERİMİZ PAZAR BELEDİYESİNDE

          Aday öğretmenlerin yetiştirilmesine yönelik program dahilinde yer alan Kurumsal İşleyiş kapsamında müdürlüğümüz tarafından hazırlanan çalışma programı doğrultusunda görev yerlerindeki kurumların işleyişi hakkında bilgi edinmelerini sağlamak amacıyla aday öğretmenlerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet BÜYÜK ve şube müdürü İrfan ATAMAN beraberinde Pazar Belediyesindeydi.

10-03-2016

 Belediye Başkanı sayın Dr. Ahmet BASA´yı makamında ziyaret eden müdür ve öğretmenlerimize Başkan BASA, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirip aday öğretmenlere görevlerinin hayırlı olması ve ilçelerinde kendilerini görmekten duydukları mutluluğu dile getirdikten sonra, birimler ve mahalli idare hizmetleri hakkında bilgi verip adaylık sürecinde veya sonrasında da ilçemizde hizmet edecek olan öğretmenlere her türlü desteği vereceklerini söyledi.  

10-03-2016

Pazar Mahallesi, Demokrasi Meydanı, Kaymakamlık Binası Kat2 53300 Pazar/Rize - 0464 612 10 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.